26 września 2023
Nowe mieszkanie nad morzem: krok po kroku do Twojego marzenia

Apartamenty nad morzem – inwestycje w mieszkania generują stały dochód!

Rozważając inwestycję w nieruchomości, nie sposób przeoczyć uroków pięknych nadmorskich krajobrazów. Czego poszukują turyści potencjalnie zainteresowani wypoczynkiem? Wygody, świetnej lokalizacji i wspaniałych warunków premium. Inwestycja w mieszkania nad morzem w pięciogwiazdkowym hotelu związana jest z prognozowaną roczną stopą zwrotu oscylującą w wysokości około 8 proc. w skali roku.

Nowe mieszkania nad morzem. Inwestycja typu condo

Inwestycja w systemie condo to innowacyjna forma inwestowania w nieruchomości, która zdobywa coraz większą popularność. "Condo" to skrót od angielskiego "condominium", a jest to sposób własności, w którym inwestorzy nabywają poszczególne jednostki mieszkalne lub komercyjne w większym kompleksie, dzieląc się jednocześnie posiadaniem i korzystaniem z przestrzeni wspólnych.

Inwestycja w apartamenty nad morzem w Baltic Sun to coś więcej niż tylko nieruchomość. To krok w przyszłość z korzyściami na horyzoncie. Oferujemy możliwość nabycia wyjątkowych apartamentów w systemie condo. To propozycja dla tych, którzy chcą inwestować z głową i cieszyć się stabilnym zyskiem. Sprawdź szczegóły:

Czy warto kupić apartament nad morzem na wynajem? 

Czy warto kupić apartament nad morzem na wynajem? Naszym zdaniem tak! Atrakcyjna infrastruktura i świetne położenie gwarantują spokojny i relaksujący pobyt turystyczny, a tego właśnie będą szukać Twoi przyszli najemcy! Poza świetną lokalizacją ten wyjątkowy kompleks wyróżnia się dwoma zewnętrznymi basenami. To oaza relaksu i rozrywki w zasięgu ręki.

Jednak to nie wszystko. Cała przestrzeń rekreacyjna, eventowa oraz gastronomiczna zostanie oddana do dyspozycji przed sezonem letnim 2024 roku. To oznacza, że już wkrótce będziesz mógł cieszyć się wszystkimi udogodnieniami tego wyjątkowego miejsca. Inwestorzy, którzy  strategicznie myślą o takiej inwestycji, mogą skorzystać z wypłaty czynszu w stałej kwocie (inwestycyjny wynajem apartamentów). Natomiast jeśli planujesz własne pobyty, oferujemy korzystny wariant podziału zysku

Jeżeli interesują Cię apartamenty nad morzem – inwestycje w Bałtyk Sun premium hotel&apartments mogą okazać się najlepszym sobotę na atrakcyjną lokatę kapitału. Zachęcamy do kontaktu, chętnie zaprezentujemy nasze inwestycje nad morzem.

Udostępnij wpis

Sprawdź inne artykuły