Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: O inwestycji
Przejdź do strony: Morze i las
Przejdź do strony: Zalety lokalizacji

Nieruchomości nad morzem – apartament inwestycyjny. Model biznesowy 

Inwestycje w kurortach takich jak Ustronie Morskie cieszą się ogromną popularnością wśród inwestorów. Zauważamy, że zainteresowanych luksusowym wypoczynkiem jest więcej niż dostępnych obiektów. Dlatego inwestycyjne nieruchomości nad Bałtykiem są godną rozważenia opcją na bezpieczną lokatę kapitału. Oferujemy luksusowe apartamenty na sprzedaż nad morzem w atrakcyjnym modelu biznesowym.

Model biznesowy Bałtyk Sun odpowiada na potrzeby każdego inwestora. Nabywasz lokal na pełną własność, od którego możesz odliczyć VAT – niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy nie. Lokujesz kapitał w nieruchomości, której wartość w czasie rośnie, unikając negatywnych skutków inflacji.

Inwestując w nasze mieszkania nad morzem na sprzedaż, zyskujesz spokój, który oferuje doświadczony i znany operator, zajmujący się zarządzaniem całym obiektem. Wreszcie, jak każdy inwestor cieszysz się dochodem pasywnym z najmu.

Apartamenty nad morzem pod inwestycję w Bałtyk Sun są wyjątkowe. Co wyróżnia naszą ofertę na rynku, to fakt, że jako właściciel możesz wypoczywać we własnym apartamencie, kiedy tylko masz na to ochotę! Nie limitujemy ilości cieszenia się pobytem we własnym apartamencie nad morzem.      

Sprawdź ofertę: Ustronie Morskie apartamenty nad morzem Bałtyk Sun. Zachęcamy do kontaktu!              

Wybierz apartament

Przejdź do strony: Model biznesowy
Przejdź do strony: Postęp realizacji inwestycji
Przejdź do strony: Kontakt