Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: 10 powodów

Pięć gwiazdek to standard o niezmiennie wzrostowej dynamice wg wskaźników obiektów poszukiwanych przez turystów. Zainteresowanie pięciogwiazdkowymi hotelami jest na wybrzeżu ogromne, i na chwilę obecną nie ma ich na tyle dużo, by w sezonie ten popyt zaspokoić. Stąd bardzo wysokie ceny noclegów, które od pewnego czasu możemy obserwować weryfikując ceny takich hoteli. Te wysokie ceny przełożą się na przychody naszych inwestorów oraz nasze.

1. Kategoria

Ustronie Morskie od lat pozostaje w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych miejscowości nad polskim morzem.

2. Lokalizacja

Duże, wygodne obiekty są najbardziej magnetyczne dla turystów, a szczególnie dla najzamożniejszego segnentu gości hotelowych. Duży hotel to marka, bogate zaplecze infrastrukturalne oraz obsługa na wysokim poziomie.

3. Skala

Doświadczony operator dokładnie wie, co w obiekcie stanowi o jego sukcesie, posiada nieocenioną wiedzę dotyczącą projektowania, organizacji i wdrażania rozwiązań, które najlepiej się sprawdzają i tworzą trwałą przewagę nad konkurencją.

4. Doświadczony operator

Obiekt Bałtyk Sun będzie działał nie tylko w sezonie, ale przez cały rok. Gwarantuje to bardzo bogata infrastruktura, w szczególności baseny, spa, sauny, restauracja, przestrzeń eventowa i konferencyjna oraz bogate zaplecze dla dzieci w różnym wieku. Działanie przez cały rok przyniesie stabilne i wysokie zyski.

5. Całoroczny charakter

Dzięki ponad 2000 m2 infrastruktury hotelowej możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy w pełni przygotowani by gościć najbardziej intratne segmenty klientów hoteli. U nas wspaniałe wakacje przeżyją rodziny z dziećmi, ale też pary w różnym wieku, a grupy i wycieczki firmowe odbędą zgrupowania na najwyższym poziomie. Dzięki doskonałemu rozplanowaniu punktów przeznaczonych pod różne usługi każda z grup zachowa swoją unikalną przestrzeń.

6. Bogata infrastruktura

Jednym z fundamentów naszego sukcesu jest szeroka baza powaracających klientów, zadowolonych z naszych usług. Podejmiemy współpracę z dziesiątkami kluczowych pośredników na rynku usług turystycznych.

7. Baza powracających klientów

Rekomendujemy inwestowanie w obiekty, które są zarządzane przez podmioty, które wcześniej prowadzą ich sprzedaż. Fakt, że zarządzanie obiektem pozostanie pod naszą kontrolą, jest najlepszym gwarantem tego, że zrobiliśmy wszystko, by hotel pracował na najwyższym możliwym poziomie. Jestesmy bowiem jego największym inwestorem nie tylko na dziś, ale pozostaniemy nim także w przyszłości.

8. Inwestor z ręką na pulsie

W strukturze naszego obiektu dominują przestronne, wygodne, dwupokojowe apartamenty. Jest to oferta stworzona z myślą o gościu premium, który doceni przestrzenne wnętrza ale także ich niezwykły styl. Nietuzinkowy i wpisujący się w najświeższe trendy designu projekt powstał w utytułowanej i cenionej pracowni Modelina. Dodatkami, które na luksusowym rynku są oczekiwane, są klimatyzacja w każdym apartamencie, dźwiękoszczelne drzwi, aneks kuchenny oraz przestronna loggia.

9. Wygodne apartamenty

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że kluczowe znaczenie dla przychodów ma infrastruktura w tym restauracja i basen. Dlatego właśnie tak zaprojektowaliśmy harmonogram inwestycji, że całość infrastruktury obiektu będzie gotowa już w II etapie, a istotna część zaplecza zostanie udostępniona gościom już w I etapie. Znacznie bezpieczniejszym wyborem dla inwestora jest wybór obiektu, w którym zaplecze powstaje możliwie wcześnie, choć prawdą jest że ze względu na jej kosztochłonność, w znacznej części inwestycji powstaje ona na samym końcu. Świadomy nabywca zawsze zweryfikuje ten fakt.

10. Precyzyjnie zaplanowane etapowanie inwestycji
Przejdź do strony: Model biznesowy
Przejdź do strony: 80% zysku
Przejdź do strony: kalkulator