Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: O inwestycji
Przejdź do strony: Zalety lokalizacji
Przejdź do strony: Charakterystyka
Przejdź do strony: Poznaj bliżej Bałtyk Sun
Basen wewnętrzny
Basen wewnętrzny

Dwa wewnętrzne baseny, w tym jeden płytki dedykowany dzieciom a także dwa jacuzzi.

Lobby
Lobby

Przestronne reprezentacyjne lobby z imponującą strefą wypoczynkową.

Baseny na dachu
Baseny na dachu

Dwa niezwykłe baseny dachowe, pozwalające niczym niezmącony na relaks z niezwykłą perspektywą na panoramę całej okolicy.

Strefa chillout na dachu
Strefa chillout na dachu

Miejsce, dzięki któremu nie opuszczając hotelu, można odnaleźć cichy azyl i relaksować się świeżym powietrzu, zażywać kąpieli słonecznych oraz napawać się spokojem.

Basen zewnętrzny
Basen zewnętrzny

Oto raj dla dzieci, gdzie płytki ciepły basen z atrakcjami to dopiero początek. Także wodny plac zabaw dostarczy naszym najmłodszym gościom wielu wspaniałych wrażeń.

Strefa wellness
Strefa wellness

W naszej strefie wellness z sauną suchą oraz mokrą z wyjściem na deck z zewnętrznym jacuzzi, będzie można odzyskać zdrowy balans i wewnętrzną równowagę.

Restauracja
Restauracja

Nasza stylowa restauracja z przepysznym jedzeniem, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Dodatkowo stanie się ona miejscem wielu firmowych eventow i wydarzeń rodzinnych.

Sauna
Sauna

W naszej strefie wellness z sauną suchą oraz mokrą z wyjściem na deck z zewnętrznym jacuzzi, będzie można odzyskać zdrowy balans i wewnętrzną równowagę.

SPA

W naszej strefie SPA pięć gwiadek hotelu, przełoży się na relaks z najwyższej półki. Masaże oraz rytuały pozwolą na głębokie odprężenie.

 

Bowling

Dwa tory do bowlingu zapewnią wspaniałą zabawę całym rodzinom. Połączenie torów z przestrzenią eventową oraz barem stworzy niesamowity potencjał do zorganizowania firmowej imprezy. 

Fitness

Sala fitnessowa z maszynami do ćwiczeń do obowiązkowa część każdego dobrego hotelu. Podczas urlopa można przecież zadbać o siebie i wypoczywać aktywnie.

Wodny plac zabaw

Oto raj dla dzieci, gdzie płytki ciepły basen z atrakcjami to dopiero początek. Także wodny plac zabaw dostarczy naszym najmłodszym gościom wielu wspaniałych wrażeń.

Club | Pub

Oto miejsce odprężenia, dobrej zabawy i relaksu. Czekać tu będą wygodne loże, wyborna muzyka, pyszne drinki oraz stół bilardowy i ekrany do oglądania wydarzeń sportowych.

Sala zabaw

Żaden maluch nie będzie się nudził w Baltin Sun. Zaprojektowaliśmy aż dwie wewnętrzne sale zabaw dla dzieci w różnym wieku. 

Przejdź do strony: Mapa
Przejdź do strony: Premium Suite
Przejdź do strony: pokoje
Przejdź do strony: O inwestorze
Przejdź do strony: O inwestorze 2
Przejdź do strony: O inwestorze
Przejdź do strony: Kontakt